• 19.11.2013
    Допомога дитині при вивченні англійської мови
    Детально
  • 18.11.2013
    Вивчення іноземної мови: коли починати?
    Детально

Відгуки

Я,мати Юрчика Мацюка,
дуже позитивно і схвально ставлюсь до гуртка по вивченню англійської мови,який відвідує мій син. Тут дуже хороші високопрофесійні вчителі. До сина мого ставляться з повагою. Навчання поєднуються з іграми,що дуже подобається сину, і він з великим задоволенням і охотою відвідує навчання. А результат на лице. В школі на уроках англійської мови отримує високі бали. Вчителька хвалить. Я дуже задоволена. Дякую.
Мацюк Наталія Іванівна
12:57 16.07.2014

Школою я дуже задоволена
моя дочка почала вчитись коли їй було 5 років і наскільки вчителі доступно і гарно пояснюють,що дитина зараз більше знає ніж її друзі в 1 класі.

Заняття йде 1,5 год, але воно так скоро,весело проходить, що дітям навіть не хочеться йти додому. Молодий колектив дуже гарно сформував навчання, вони не лише вчать слова чи письмо, в ігровій формі проходить заняття,чим діти дуже задоволені. Групи не великі по 8 чоловік, через що і приділяється увага кожній дитині. Я дуже задоволена школою. Багато років роботи їм, чемних,хороших учнів.

Мама Луценко Юлі
20:49 29.04.2014

Вражений
Дуже креативно проводите навчання!
Mike
19:40 25.04.2014

дякую
Моїй дочці подобається у вас навчатись. Вона поповнила свій словниковий запас з англійської мови. Має хороші успіхи на уроках англійської мови в школі. Краще розуміє правила написання слів. Цікаво, що намагаєтесь розглянути теми з різних сфер життя.

Дякуємо за вашу креативність!

Успіхів Вам та вдячних учнів!

Бець Надія
14:55 09.04.2014

Я задоволена принципом навчання
у Вашій школі англійської мови. Мені подобається підхід викладачів до дитини,а також безпосередня зацікавленість в успіхах учнів містера Івана. Сподіваюсь моя дитина черпне максимум знань. Бажаю успіхів!
Ліда
17:16 18.02.2014


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч: