• 19.11.2013
    Допомога дитині при вивченні англійської мови
    Детально
  • 18.11.2013
    Вивчення іноземної мови: коли починати?
    Детально

Новини

Допомога дитині при вивченні англійської мови
19.11.2013
Як допомогти дитині вивчати англійську мову вдома?

1. Тільки разом зі школою можна досягти бажаних результатів у вивченні англійської мови дітьми. Учитель— ваш перший союзник та друг вашої дитини. Радьтесь із ним, підтримуйте його авторитет. Зауваження щодо роботи вчителя висловлюйте у школі особисто вчителю. Не можна цього робити у присутності дітей.

2. Щоденно цікавтесь навчальними успіхами дитини. Радійте успіхам, не роздратовуйтесь через невдачі, а підбадьорюйте і вірте у свою дитину.

3.Регулярно контролюйте виконання домашніх завдань та надавайте, якщо зможете, допомогу в їх виконанні. Допомога та контроль не повинні бути муштрою, нудним моралізуванням, яке знесилює дитину. Головне—збуджувати інтерес до навчання.

4. Перевіряючи домашні завдання, націлюйте дитину на те, щоб вона вміла доводити правильність виконаного завдання, наводити свої приклади.
Намагайтеся вислуховувати розповіді дитини (про себе, товаришів, школу) до кінця.

5. Повторюйте разом із дитиною вивчені на уроці слова та фрази у вигляді гри. Нехай дитина буде вашим учителем (якщо ви недостатньо володієте англійською або взагалі не володієте нею). Грайте у ті ігри, які були на уроці.

6. Якщо у дитини труднощі у вимові, проконсультуйтесь у вчителя. Якщо дитина погано запам‘ятовує слова та правила, учитель підкаже вам прийоми запам‘ятовування інформації.

7. Якщо є можливість, купуйте дитині книжки для позакласного читання англійською мовою. Вибір книжки вам підкаже педагог. При цьому контролюйте процес читання та розуміння прочитаного.

8. Виготовляйте предметні малюнки та інші наочні посібники разом із дитиною, водночас запам‘ятовуючи нові слова.

9. Розповідайте дитині, наскільки важливим є вивчення англійської мови людині майже будь-якої професії.

10. Якщо дитина не засвоїла навчальний матеріал через хворобу або через іншу поважну причину, одразу зверніться до вчителя. Він розповість вам, як організувати допомогу дитині вдома.
Чуприна Ірина,
вчитель